MuConstanta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MuConstanta

MuConstanta
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Drop si bug

Go down 
2 posters
AuthorMessage
NoHeart




Posts : 4
Join date : 2010-03-14

Drop si bug Empty
PostSubject: Drop si bug   Drop si bug Icon_minitimeWed 24 Mar 2010 - 1:04

Din cate am vazut eu pe acest sv, nu este dropul setat la iteme. Nu cade din nici un fel de bok iteme Great Dragon. Si nu as crede sa nu existe iteme Great Dragon deoarece la Kundun in Kalima pik doar un singut item GD, doar armura Sad . Si este un bug la itemele ce cere lvl 380 lvl. Bone Blade-urile nu fac dmg Sad si chiar e foarte nasol, si cu un kriss non exc faci dmg mai mare decat cu un bone blade exc, la itemele de 380 (iteme din seturi) nu am observat dak este bug sau nu. Sper sa se faca ceva macar cu dropul la itemele GD.
Back to top Go down
NoHeart




Posts : 4
Join date : 2010-03-14

Drop si bug Empty
PostSubject: Re: Drop si bug   Drop si bug Icon_minitimeWed 24 Mar 2010 - 13:20

si nu este drop la Gemstone si nici la Moonstone Ring, Gemstone mai cade in kalima de la kundun, si cade degeaba ca nu putem intra in rafinarie am batut mai bine de o ora in Kanturu3 si no cazut nici 1 ring
Back to top Go down
ALEX
Admin
Admin
ALEX


Posts : 130
Join date : 2009-12-28

Drop si bug Empty
PostSubject: Re: Drop si bug   Drop si bug Icon_minitimeWed 24 Mar 2010 - 19:33

In leg cu Great dragon...am sa ma uit,dar in leg cu celelalte....vorbesti prostii Wink
Moon Stone Ring pica in Devias (rar)
Gemstone pica
Iar Itemele de lvl 380 nu au efect la lvl 1 pt ca asa au fost concepute,jocu este creat pt exp 1x NO RR,adica dupa ce faci lvl 380 si le pui pe tine....pur si simplu se presupune ca NU vei mai fii niciodata lvl 1,deci NU e bug.Stiu ca pe unele serv se pot purta de la lvl 1,dar prin acea modificare creezi alte bug-uri (de ex la chaos goblin) care creeaza instabilitate in GS.

Sper ca te-am lamurit
Back to top Go down
NoHeart




Posts : 4
Join date : 2010-03-14

Drop si bug Empty
PostSubject: Re: Drop si bug   Drop si bug Icon_minitimeWed 24 Mar 2010 - 20:25

Ok acum am inteles, eu stiam de gemstone si de moonstone ring ca pink in kanturu3, asa pica pe majotitatea serverelor care le-am vizitat.
Chetia asta cu itemele de 380 lvl eu am intalnito altfel pe alt sv, dak purtai un item de 380 lvl la un lvl mai mic,
adica dupa ce dadeai rr luai d/c...
Back to top Go down
Sponsored content





Drop si bug Empty
PostSubject: Re: Drop si bug   Drop si bug Icon_minitime

Back to top Go down
 
Drop si bug
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» xp si drop

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MuConstanta :: Discutii :: Discutii Generale-
Jump to: