MuConstanta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MuConstanta

MuConstanta
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5

Go down 
2 posters
AuthorMessage
NeSs-




Posts : 23
Join date : 2009-12-30

Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5 Empty
PostSubject: Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5   Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5 Icon_minitimeFri 11 Feb 2011 - 9:19

deci eu nu stiu cum vine asta dar nu am mai vazut pe nici 1 servar ...din Bok+3 imi pica AA staff si kundun .. Din Bok +4 tot la fel AA staf si kundun ..si din 5 la fe ...


(acuma sa nu credeti ca imi pica numai stafuri ) dar de ce pica din toate 3 aceleasi stafuri ??
Back to top Go down
ALEX
Admin
Admin
ALEX


Posts : 130
Join date : 2009-12-28

Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5 Empty
PostSubject: Re: Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5   Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5 Icon_minitimeFri 11 Feb 2011 - 14:20

NeSs- wrote:
deci eu nu stiu cum vine asta dar nu am mai vazut pe nici 1 servar ...din Bok+3 imi pica AA staff si kundun .. Din Bok +4 tot la fel AA staf si kundun ..si din 5 la fe ...


(acuma sa nu credeti ca imi pica numai stafuri ) dar de ce pica din toate 3 aceleasi stafuri ??

Sunt inca destul de multe coduri default in server....pt care n-a avut cine sa le testeze calumea (din mom ce n-a participat mai NIMENI la teste)
Si pe care le rezolv cu timpu....cum le aflu si eu.

O sa rescriu drop din bok de la 0.....cum trebe,am tot incercat cu corectari.....dar vad ca tot nu merge.

Merci de atentionare
Back to top Go down
NeSs-




Posts : 23
Join date : 2009-12-30

Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5 Empty
PostSubject: Re: Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5   Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5 Icon_minitimeFri 11 Feb 2011 - 15:05

Sper ca nu deranjez facand atatea posturi ...

P.S cand faci BC nu ati da nimik....nici macar 1 chaos Razz

Nu e foarte important ..dar ma gandeam ca vrei sa sti Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5 Empty
PostSubject: Re: Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5   Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Faceti ceva cu Bok-urile +3+4+5
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MuConstanta :: Probleme :: Bug-uri-
Jump to: