MuConstanta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MuConstanta

MuConstanta
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 la regulile astea de high server se mai umbla?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
bluelyon




Posts : 4
Join date : 2011-02-11

la regulile astea de high server se mai umbla? Empty
PostSubject: la regulile astea de high server se mai umbla?   la regulile astea de high server se mai umbla? Icon_minitimeWed 16 Feb 2011 - 23:20

daca esti singur pe spot si primesti pk se da ban?
daca sunt 2 3 pe un spot si vin altii 4 5 ca dezaxatii fullllllllll no ks sa moara mama dau, rup, fac, ma tai la gat, sar in cap,si astia 2 3 sunt afk,se da ban doar pt ca vin altii sa il ia?asa iti banez tot serveru intro singura noapte. mai ganditi si voi niste reguli ca vreti 3000 on si aveti 5 alea aruncate acolo.stiti ce incurajati voi cu regula asta cu party full?sa isi dea stresatii astia de viata toata ziua pk sa se injure de dim pana seara si sa va faca de cacat de fiecare data cand au ocazia.dar scopul vostru e sa intre cu sutele pe server ca restul nu mai conteaza.
Back to top Go down
ALEX
Admin
Admin
ALEX


Posts : 130
Join date : 2009-12-28

la regulile astea de high server se mai umbla? Empty
PostSubject: Re: la regulile astea de high server se mai umbla?   la regulile astea de high server se mai umbla? Icon_minitimeThu 17 Feb 2011 - 1:17

Voi ati vrut regulile astea,nu eu,cele facute de mine nu le-a vrut nimeni,asa ca nu mai comentati !
Astea sunt reguli DEX sau Link,nu de high exp.

SI nu mai exagera atat.


Last edited by ALEX on Thu 17 Feb 2011 - 5:52; edited 1 time in total
Back to top Go down
bluelyon




Posts : 4
Join date : 2011-02-11

la regulile astea de high server se mai umbla? Empty
PostSubject: Re: la regulile astea de high server se mai umbla?   la regulile astea de high server se mai umbla? Icon_minitimeThu 17 Feb 2011 - 4:35

daca nu joci,asa e nu ai de unde sa stii,dar topicul asta e facut ca bagi si tu ceva la cap.si daca citeai si tu atent puteai sa raspunzi la 2 intrebari care sunt f importante,asa ban e usor sa dai stiu si te cred.dar arata si marea regula de pe dex si link referitoare la pk.
Back to top Go down
ALEX
Admin
Admin
ALEX


Posts : 130
Join date : 2009-12-28

la regulile astea de high server se mai umbla? Empty
PostSubject: Re: la regulile astea de high server se mai umbla?   la regulile astea de high server se mai umbla? Icon_minitimeThu 17 Feb 2011 - 6:05

Eu nu inteleg care ti-e problema pana la urma,eu stiu ca atunci cand nu-mi place un server....ma duc si-mi caut altu.....nu incep sa aiurez.
Pe linkmania forum daca te uiti.....se deschid cam 3 servere pe zi,asa ca ai de unde alege Wink
E treaba mea cum imi administrez serveru Smile
Daca era asa nasol cum mi se plang unii (foarte putini,printre care si tu acum) nu mai era atata lume Wink


P.S. Regulile astea oricum nu vor ramane,voi scrie eu altele....dar pana atunci n-am nevoie sa ma ia nimeni la "rost" ok ?


CLOSED !
Back to top Go down
Sponsored content





la regulile astea de high server se mai umbla? Empty
PostSubject: Re: la regulile astea de high server se mai umbla?   la regulile astea de high server se mai umbla? Icon_minitime

Back to top Go down
 
la regulile astea de high server se mai umbla?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Server Offline
» Game Server is OFF!?!
» Server OFF,Read !
» Server Equipment
» server cu mari probleme!!!!!!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MuConstanta :: Discutii :: Sugestii-
Jump to: