MuConstanta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MuConstanta

MuConstanta
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Up cine e de acord cu mine !

Go down 
2 posters
AuthorMessage
malamadre

malamadre


Posts : 5
Join date : 2011-02-28

Up cine e de acord cu mine ! Empty
PostSubject: Up cine e de acord cu mine !   Up cine e de acord cu mine ! Icon_minitimeTue 1 Mar 2011 - 14:28


Alex , Spoturile din arena sunt jenante chiar stiu ca ti sa mai spus !

Rugamintea mea e sa modifici spoturile in mare parte arena e pentru crescut nu kanturu3 , in kanturu3 mergi la event maya si alte chesti toti isi vor gasi gem stone cacalau si isi fac opts pe iteme si Symboluri pentru Kalima7 !

Sfatul meu e ca spoturile facute in kanturu3 nu sunt asa indicate e totusi low xp serverul , Batalia ar trebui sa se dea pe spoturile din arena sper sa fie cineva de acord cu mine si sa iei o decizie in legatura cu ce am spus !
Back to top Go down
JeleR

JeleR


Posts : 24
Join date : 2011-02-10
Age : 30
Location : Deva

Up cine e de acord cu mine ! Empty
PostSubject: Re: Up cine e de acord cu mine !   Up cine e de acord cu mine ! Icon_minitimeTue 1 Mar 2011 - 15:58

E bine cum e...sa fie spoturi mai bune Kanturu1/2/3....vrei sa faci lvl mai bine mergi acolo...daca lasi afk risti sa te trezesti fara lvl facute..arena...lasi linistit afk 3zile fara sa mergi la pc..pui sa se intoarca erou in spot in cazul ca se baga careva la mutat:)..kalima niste spoturi ar trebui sa dam pe cand mai crestem...








Up cine e de acord cu mine ! 6ej2ae
Back to top Go down
 
Up cine e de acord cu mine !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Salut,up cu topicul cine e de acord cu mine !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MuConstanta :: Discutii :: Sugestii-
Jump to: