MuConstanta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MuConstanta

MuConstanta
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Limbaj ........

Go down 
+3
JigSaw
vyk93
Japana
7 posters
AuthorMessage
Japana




Posts : 3
Join date : 2011-03-02

Limbaj ........ Empty
PostSubject: Limbaj ........   Limbaj ........ Icon_minitimeWed 2 Mar 2011 - 22:21

cum potzi vbi asa pe sv .... pacat

https://2img.net/r/ihimizer/i/screen040200030000.jpg/


Neutral
Back to top Go down
vyk93




Posts : 2
Join date : 2011-02-25
Age : 30

Limbaj ........ Empty
PostSubject: Re: Limbaj ........   Limbaj ........ Icon_minitimeWed 2 Mar 2011 - 22:29

What a Face ati luato la vale Smile) l-a injurat pe jack care e un nimeni ... facea reclama nu stiu daca ai 12 ani si te simti ofensat de limbaj ... dar asa se pare
Back to top Go down
JigSaw

JigSaw


Posts : 3
Join date : 2011-02-20
Location : Constanta

Limbaj ........ Empty
PostSubject: Re: Limbaj ........   Limbaj ........ Icon_minitimeWed 2 Mar 2011 - 22:31

vyk93 wrote:
What a Face ati luato la vale Smile) l-a injurat pe jack care e un nimeni ... facea reclama nu stiu daca ai 12 ani si te simti ofensat de limbaj ... dar asa se pare
Nu trebuia sa reactione asa scz... putea sa stea calm .. ca stia ca oricum isi ia ban filtru etc... bounce bounce bounce
Back to top Go down
JeleR

JeleR


Posts : 24
Join date : 2011-02-10
Age : 30
Location : Deva

Limbaj ........ Empty
PostSubject: Re: Limbaj ........   Limbaj ........ Icon_minitimeWed 2 Mar 2011 - 23:10

terminati ma cu prostiile:)) vati stricat la cap...japana e pocait sau e dea lu fortza/jigsaw...daca is locu 1 nu ins ca is obsedat ca voi ma:))....eu stiu cu cn sa fac pt sa fiu sus^^....mie mi tot una ca iau ban sau nu ...eu imi traiesc si viata nu numa muu:))...asta e pt plictiseala...
Back to top Go down
Fortza

Fortza


Posts : 6
Join date : 2011-02-09

Limbaj ........ Empty
PostSubject: Re: Limbaj ........   Limbaj ........ Icon_minitimeWed 2 Mar 2011 - 23:17

Logic si normal merita ban ptr ca nu se vb ca la usa cortului Smile isi facea alex datoria nu trebuia sa injuri asa
Back to top Go down
Toby

Toby


Posts : 9
Join date : 2010-01-12

Limbaj ........ Empty
PostSubject: Re: Limbaj ........   Limbaj ........ Icon_minitimeWed 2 Mar 2011 - 23:18

Chiar m`ati facut curios dak da ban ptr asa cv ... e chiar jalnic... nush ce legatura are ala ce a facut print`u cu ce se vb`ea acolo ... sau e doar invidia ca nu aveti sanse la cs? si sunteti jalnici acuma? Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top Go down
JeleR

JeleR


Posts : 24
Join date : 2011-02-10
Age : 30
Location : Deva

Limbaj ........ Empty
PostSubject: Re: Limbaj ........   Limbaj ........ Icon_minitimeWed 2 Mar 2011 - 23:22

nu..nu e vb de cs ca si daca lipsesc eu cu elfu nu au sanse...e vb de locu 1 si 2..ca e ocupat de mine:))...promit fortza ca va las pe voi bine?Smile) ma plictisesc sincer si trebe sa dau lore dragonasi sa ma luati...da de maine am sa stau town promit:))
Back to top Go down
Fortza

Fortza


Posts : 6
Join date : 2011-02-09

Limbaj ........ Empty
PostSubject: Re: Limbaj ........   Limbaj ........ Icon_minitimeWed 2 Mar 2011 - 23:34

Jeler ce dume ai in tine ma impresionezi dea dreptul ...pacat ca , cu dumele astea m-au dat afara de la gradinitza hai ca iti dau avans 10 rr si te fac pe metru patrat si va dovedesc pe fiecare ma cum vreti si real si in joc .....dak pui o poza la avatar ca esti boxer sau ce esti tu crezi ca ma impresionezi te inseli nb copilasi si app de cs .... interesativa cine era tata lor pe spotmu la cs si mai vb altadata ....de voi sincer nu se aude si nu sa auzit nimic .
Back to top Go down
JeleR

JeleR


Posts : 24
Join date : 2011-02-10
Age : 30
Location : Deva

Limbaj ........ Empty
PostSubject: Re: Limbaj ........   Limbaj ........ Icon_minitimeWed 2 Mar 2011 - 23:37

spot mu?ala e mu de bulangii...zi cv mai bun:)) pe mn ma sugi si in realitate si in joc din orice pozitie...nus boxer is balerin=)) aq te impresionez nebunatico?
Back to top Go down
ALEX
Admin
Admin
ALEX


Posts : 130
Join date : 2009-12-28

Limbaj ........ Empty
PostSubject: Re: Limbaj ........   Limbaj ........ Icon_minitimeWed 2 Mar 2011 - 23:53

In primul rand....printu ala nu e cu F4 la max (s-o luam dupa reguli)
In al 2-lea rand....din ce se vede acolo omu il injura pe ala care facea reclama aiurea (ceea ce si eu vroiam sa fac,dar m-am abtinut)
In al 3-lea rand acei oameni si-au luat DEL ACC deci omu nu a ofensat pe "nimeni".

Recunosc ca in conditii normale....ar fi luat ban imediat,dar in imprejurarile din momentul respectiv se iarta.

Back to top Go down
Japana




Posts : 3
Join date : 2011-03-02

Limbaj ........ Empty
PostSubject: nu vezi ca iar injura   Limbaj ........ Icon_minitimeThu 3 Mar 2011 - 6:35

JeleR wrote:
spot mu?ala e mu de bulangii...zi cv mai bun:)) pe mn ma sugi si in realitate si in joc din orice pozitie...nus boxer is balerin=)) aq te impresionez nebunatico?



nu vezi ca, iar injura ?
Back to top Go down
ALEX
Admin
Admin
ALEX


Posts : 130
Join date : 2009-12-28

Limbaj ........ Empty
PostSubject: Re: Limbaj ........   Limbaj ........ Icon_minitimeThu 3 Mar 2011 - 10:22

Oricum a luat ban Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Limbaj ........ Empty
PostSubject: Re: Limbaj ........   Limbaj ........ Icon_minitime

Back to top Go down
 
Limbaj ........
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» limbaj Dl66gae
» limbaj JeleR
» Limbaj De CartieR v3v3
» Limbaj indecent KaPpY

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MuConstanta :: Plangeri :: Aici postati plangerile-
Jump to: