MuConstanta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MuConstanta

MuConstanta
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 pentru sectiunea Downloads de pe site

Go down 
3 posters
AuthorMessage
uncheshu




Posts : 8
Join date : 2011-03-07

pentru sectiunea Downloads de pe site Empty
PostSubject: pentru sectiunea Downloads de pe site   pentru sectiunea Downloads de pe site Icon_minitimeMon 7 Mar 2011 - 17:53

Frate, nu ai gasit si tu alt site de unde sa downloadam kit'ul jocului? Stau in plm sa ia cu 12-20 kB/s, timp de 7 ore?... si dupa 2 ore imi arata ca e inactiv downloadul?
Nu puteai gasi si tu un site romanesc de pe care sa luam si noi in medie cu 200-300 kB/s ???

Pana acu aveai minim dublu useri in joc... da' asa ne lasam pagubasi ... e prea de cacat... nu dau eu 10 euro pt cont premium pe megaupload doar pentru un amarat kit de joc
Back to top Go down
ALEX
Admin
Admin
ALEX


Posts : 130
Join date : 2009-12-28

pentru sectiunea Downloads de pe site Empty
PostSubject: Re: pentru sectiunea Downloads de pe site   pentru sectiunea Downloads de pe site Icon_minitimeTue 8 Mar 2011 - 2:56

Eu zic sa-ti verifici netu....nimeni nu s-a plans pana acum de link,eu iau cu 1-2 Mb\s (RDS) GS Link ia cu 2-3 MB\S,etc.
Mega Upload are server si in RO deci peer bun.
Pe site-uri RO nu am pus pt ca n-am gasit unu pe care sa pot pune peste 300 Mb fara sa platesc.
Back to top Go down
DieseL




Posts : 3
Join date : 2011-02-10

pentru sectiunea Downloads de pe site Empty
PostSubject: Re: pentru sectiunea Downloads de pe site   pentru sectiunea Downloads de pe site Icon_minitimeTue 8 Mar 2011 - 19:23

Vezi cum faci cu winmodu ala....nuj ce draq are incerc sa downladez, imi downladeaza ceva de vreo 50 kilo si cand il caut nu mai e ...Smile nu am antivirus pe pc si din cate cred eu ala e un virus....te rog sa verifici:)

si fai ceva reclama la srv....punel pe linkmania , sau nuj... ca nu sunt multe serv s6 atat de bun cum e asta...si mai ales cu 1000x xp...majoritatea sunt 99999x , dupa parerea mea ai avea succes
Back to top Go down
ALEX
Admin
Admin
ALEX


Posts : 130
Join date : 2009-12-28

pentru sectiunea Downloads de pe site Empty
PostSubject: Re: pentru sectiunea Downloads de pe site   pentru sectiunea Downloads de pe site Icon_minitimeWed 9 Mar 2011 - 3:33

Pai atat are,50 Kb.
Virusat nu e;) Uita-te unde ti-l salveaza Razz
Back to top Go down
 
pentru sectiunea Downloads de pe site
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lista pentru Mos Craciun!
» Un Banner Pentru Forum

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MuConstanta :: Discutii :: Discutii Generale-
Jump to: