MuConstanta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MuConstanta

MuConstanta
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Medalii, Firecrackere, etc...

Go down 
AuthorMessage
uncheshu




Posts : 8
Join date : 2011-03-07

Medalii, Firecrackere, etc... Empty
PostSubject: Medalii, Firecrackere, etc...   Medalii, Firecrackere, etc... Icon_minitimeSun 20 Mar 2011 - 10:19

Alex, vad ca nu ai setat ca sa arunce toate seturile din inimi, cutii, medalii, etc.

Am o rugaminte ca sa maresti rata de drop la medalii si sa le modifici putin:
- Din Gold Medals sa pice setul maxim de 1st class (Legendary, Dragon<Red>, Guardian, Stom Crow, un set de DL, Summ si RF_
- Silver Medals nu am vazut ... ai putea din ele sa pui seturi intermediare (Brass, Wind, Bone, un set de Summ, RF)
- Firecrackere vad ca nu sunt....
- Sa fie fun ... ai putea sa adaugi o rata mica pentru Red/Blue/Green Ribbon din care sa pice inele/pend exc... optiunile le alegi tu....macar sa fie exc Smile
- Sa micsorezi putin rata la Staruri si sa maresti si la celelalte
- Din anumite cutii sa pice anumite seturi (Gen, din boxuri sa pice seturile 1st, din inimi seturile 2nd, din staruri seturile 3rd, si tot asa)

Un exemplu :
Seturile 1st sunt: Vine, Pad, Leather --- Box of Heaven
Seturile 2nd sunt: Bone, Bronze, Silk, pentru Summ nu stiu numele exact --- Heart of Love
Seturile 3rd sunt: Scale/Brass, Sphinx, Wind/Spirits, pentru Summ si Rf nu stiu numele exact - Firecracker/Stars/ Silver Medals
Seturile 4th sunt: Plate, Spirits, primul de DL, --- Firecrackers/Stars
Seturile 5th sunt: Guardian, Dragon, Legendary, Storm Crow --- Gold Medals.
Am dat un exemplu ...

Armele/Arcurile/Staffurile ... structurate si ele in functie de dmg/power

Ca optiuni, pentru 1st sa fie +12 max, pentru 2nd sa fie +11/12 max, 3rd sa fie +11 max, 4th sa fie +10/11 max, 5th sa fie +10 max


Consider ca ar fi cel mai bine sa structurezi dropurile de iteme din fiecare chestie, ca sa stie fiecare ce cauta.... Astept un raspuns

Respect

Back to top Go down
 
Medalii, Firecrackere, etc...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MuConstanta :: Discutii :: Discutii Generale-
Jump to: