MuConstanta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MuConstanta

MuConstanta
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 WTF. probleme cu steshurile!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
BLADE




Posts : 3
Join date : 2011-03-29

WTF. probleme cu steshurile! Empty
PostSubject: WTF. probleme cu steshurile!   WTF. probleme cu steshurile! Icon_minitimeTue 5 Apr 2011 - 19:40

Salutare, am o "mica" problema... Suspect
Pana ieri imi mergea cand scriam /ware1 sau /ware2 imi deschidea alt stesh. akum am incercat sa le deschid si nu mai merge. problema cea mare este k le am aproape full pe fiecare dintre cele doua (ware 1 si ware 2). merge doar steshul principal (ware 0).dupa ce scriu sa intru in unu din cele 2 nu mai merge sa fac nimic,nici macar sa ies din joc decat cu ALT+F4.Imi scrie k nu pot sa fac altceva pana nu ies din valute.CE SE INTAMPLA???? affraid

Sper sa ma poti ajuta cumva. accont 66Gabitzu
Back to top Go down
ALEX
Admin
Admin
ALEX


Posts : 130
Join date : 2009-12-28

WTF. probleme cu steshurile! Empty
PostSubject: Re: WTF. probleme cu steshurile!   WTF. probleme cu steshurile! Icon_minitimeTue 5 Apr 2011 - 20:28

Am o problema de licenta la server si o anumita parte a serverului e oprita pt ca da eroare,dar se va rezolva Wink
Back to top Go down
ALEX
Admin
Admin
ALEX


Posts : 130
Join date : 2009-12-28

WTF. probleme cu steshurile! Empty
PostSubject: Re: WTF. probleme cu steshurile!   WTF. probleme cu steshurile! Icon_minitimeTue 5 Apr 2011 - 23:00

ALEX wrote:
Am o problema de licenta la server si o anumita parte a serverului e oprita pt ca da eroare,dar se va rezolva Wink


Fixed (sper)
Back to top Go down
Sponsored content





WTF. probleme cu steshurile! Empty
PostSubject: Re: WTF. probleme cu steshurile!   WTF. probleme cu steshurile! Icon_minitime

Back to top Go down
 
WTF. probleme cu steshurile!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» probleme la baglass
» server cu mari probleme!!!!!!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MuConstanta :: Probleme :: Probleme Cont-
Jump to: